šeštadienis, spalio 16, 2010

nah..

Taigi, praėjo kiek daugiau nei trys mėnesiai nuo paskutinio apsilankymo blogspot'e. O nesilankiau todėl, jog netrėjau galimybės, nes kompas buvo sugedęs, o remontavo kaip nežinau ką.. anyways..
per tuos mėnesius įvyko gan nemažai dalykų.. keletas balių,JŪRA, rugsėjo 1-oji, vėl mokykla (šį kart jau 11klasė che che) >:) ir pagaliau kraustymasis į naujus namus, į namus, kuriuos statėm šešerius metus ir pagaliau!!
pusę vasaros zyziau, jog niekur neišvažuosiu, tai bus nuobodžiausia vasara ir t.t ir vat, rugpjūčio pradžioje išvažiavau prie jūros, nuvykau ten tris kartus, tiesa, tie kartai..ryte išvažiuoji, naktį grįžti, bet vistiek smagu! Kogero labiausiai įstrigo vakarinė žvejyba nuo molo, kai sėdi sau su meškere, aplinkui tylu, stebi besileidžiančią saulę, o krante (atrodo toli toli) girdi miesto šurmulį..o dar jei kimba, tai pa liu bo mu!! :D
Vėliau atėjo mokyklos eilė, keista, bet šiemet į mokyklą einu su didesniu noru nei betkada anksčiau, gal todėl, kad žinau ko noriu ir ko privalau siekti? hmmzz.. noriausiai (jei taip galima pasakyti) einu į Chemijos pamokas (nors ir turiu 4-tą :? ) bet yra noras kažko išmokt.Visgi daktaru noriu būt..:)
O kalbant apie daktarus, pavaduotoja sakė, jei pirmadienį, t.y. rytoj nebus sveikatos pažymos (kurią buvau pasiėmęs jau birželį, bet stebuklingai pamečiau) , galėsiu nesivargint ir į pamokas neiti.. pff..galima pamanyti, jog aš kažkoks ligonis..
Tai va ir kas svarbiausia! oficialei tapau slabotkės gyventoju, palikau savo bjaurius kaimynus ir persikrausčiau į namą, prie kurio išlieti devyni prakaitai (whew) :D tiesa, darbų dar daug, tačiau visumoj man gerai ir nebaigtam name, svarbiausia, jog tai mano namai! :) Nors, su mama sutikom, jei netyčiom nanmas sugriūtų, per daug nepergiventumėm, nes visi brokai ir statymo klaidos kiša padnoškę.plius draudimas užmokėtų dvigubai namo vertės.. :D
Dar nusipirkau lovą 2m ilgio ir 1.80 pločio! tad miegu skersai išilgai! :D
AI ir dar, pradėjau eiti į kačelkę vėl, gal šį kart jau rimčiau žiūrėsiu ir po mėnesio, nemesiu sporto..o šeštadieniais, profilaktiškai, prisimenant senus laikus į baseiną ir pirtelę. (tipo sveikai gyvensiu..:D)
Tad visumoj, per tuos tris mėnesius buvo ką veikti, nors nuobodžių akimirkų ir pasitaikydavo..

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą